Регіони доставки
 • Дизайнери фабрики "Юніор" розробили серію неповторних меблів для дошкільнят і діток молодших класів. Оригінальний дизайн парти сподобається дитині, і він з радістю буде малювати, навчатися писати і читати і робити своє перше домашнє завдання.

  Дитячий ігровий столик Юніор 101
  Парта для дітей Юніор 103
  Трюмо дитяче Юніор 105
  Дитячий ігровий столик Юніор 101
 • Меблі Mealux розрахована на дітей різного віку, яка буде супроводжувати дитину з молодших класів і до інституту. Для першокласників стіл потрібно вибирати з особливою увагою, адже від розмірів, моделі буде залежати постава дитини, його зір і, а також, бажання вчитися і пізнавати щось нове.

  Стіл дитячий BD-106
  Стіл дитячий BD-107
  Стіл дитячий BD-306
  Стіл дитячий BD-405
 • Аксесуари Mealux-це доповнення до столи, стільчики цієї серії. Аксесуари - корисні дрібниці з допомогою яких можна правильно і комфортно організувати робоче місце дитини.

  Тумбочка сіра з подушкою
  Полиця для книг універсальна
  Полиця для принтера або книг
  Тумбочка BD-C5
 • У цьому каталозі представлена ​​галерея наших робіт по наповненню дитячих кімнат. Кожен проект дитячих меблів виготовлявся індивідуально під інтер'єр готових приміщень. При розробці дизайну враховувалися побажання наших клієнтів і особливості функціонального призначення меблів. «Юніор меблі» пропонує найрізноманітніші рішення для дітей різної статі і віку. Ми раціонально використовуємо кожен сантиметр вашої дитячої та допомагаємо економити ваші гроші.

  Дитячі меблі 021
  Детская кровать
  Дитячі меблі 019
  Дитячі меблі для школяра 009

Які меблі придбати для своєї дитини? Це питання мучить багатьох батьків, адже визначитися дуже складно при такій кількості торгових марок. Дуже важливо зробити правильний вибір. Тому при виборі дитячих меблів потрібно брати до уваги вік дитини, інтереси, ну і звичайно ж його побажання.
Дитячі меблі можна розділити, звичайно, умовно, на спальну меблі, меблі для занять та ігор. З кожним першим кроком ваша дитина починає пізнавати світ, і з кожним роком він стає все цікавіше. Таким чином, батькам слід замислитися про зручною, комфортною меблів, яка зможе зацікавити, і підштовхнути до отримання неоціненних знань.
При виборі дитячих меблів слід приділити увагу і кольоровій гаммі. За словами психологів, меблі, виготовлені в темних, агресивних тонах, будуть порушувати спокій малюка і можуть викликати розвиток психологічних захворювань. Дуже важливо, що б меблі були виконані в яскравих теплих тонах, що дасть можливість дитині відчути себе комфортно.

Також важливо, що б меблі були безпечні - без гострих кутів. Серія меблів Юніор створена з урахуванням всіх вище перерахованих особливостей. Меблі даної серії виготовлені з екологічно чистих матеріалів, що дуже важливо.
Також в цьому розділі представлені ​​меблі серії Mealux. Дитячі меблі Mealux виготовляються з урахуванням особливостей розвитку дитини. Столи цієї серії такої конструкції, що дитина не перевантажує свій хребет, внаслідок чого - постава залишається в ідеальному положенні.
Дану серію можна доповнити різними аксесуарами такими як: полицею для книг і принтера, підставкою для ніг, магнітної полицею, і різноманітними тумбочками.


TIME:0.106
QUERIES: 109