вгору

Популярні комп'ютерні столи в м. Хмельницький.

8470 грн.
3800 грн.
12050 грн.
Комп'ютерний стіл Юніор 1218
НОВИНКА
4900 грн.
3240 грн.
7370 грн.

Доставка меблів у Хмельницький за низькою ціною

Місто Хмельницький є адміністративним центром Хмельницької області і розташовується на річці Південний Буг. Чисельність населення даного міста складає 260 тисяч чоловік. Загальна площа становить 93 кілометри квадратних.
Історії міста Хмельницького вже більше 600 років. Першим поселенням, розташованим на території теперішнього Хмельницького, вважався Плоскирів, розташований на місцях впадіння річки Плоски в річку Південний Буг. Датою його заснування вважають середину XV століття.
У наші дні на території даного міста високо розвинена промисловість. Провідними галузями промисловості є: машинобудування, металообробка, електроніка, харчова та легка промисловість, хімічна, а також заводи будматеріалів. На початку 90-х Хмельницький отримав статус великого центру ринкової торгівлі. На території міста розташовується великий ринок оптової торгівлі, який входить до трійки за обсягами продажів у всій Європі.
Незважаючи на те, що місто має багату історію, на його території збереглося досить мало старовинних споруд. Забудова міського центру починалася з 70-х років ХХ сторіччя і керували цим процесом київські художники і архітектори. Одним з найбільш привабливих споруд вважається будівля драматичного театру.
Незважаючи на свій статус одного з лідерів ринкової торгівлі України, купити якісний комп'ютерний стіл в місті Хмельницький досить важко. Дану продукцію представляють маловідомі виробники, що часто насторожує покупців. Люди звикли довіряти перевіреним торговим маркам, які користуються попитом у більшості покупців.
Фабрика меблів Юніор є відомим виробником у всій Україні. Величезний досвід і високий рівень виробничих потужностей, дозволяє виготовляти комп'ютерні столи високої якості і сучасного дизайну. Професіоналізм і талант наших дизайнерів надає виробам неповторного зовнішнього вигляду, витонченої форми і яскравих кольорів. Всі ці якості дуже високо цінуються покупцями, тому попит на нашу продукцію надзвичайно високий.
Для зручного користування і швидкого підбору бажаної моделі, ми розробили сучасний інтернет магазин, на якому представлений весь модельний ряд серійних моделей комп'ютерних столів власного виробництва. У наявність є як недорогі і компактні моделі, так і дорогі і об'ємні комп'ютерні столи, призначені для офісів.

Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України