вгору

Популярні комп'ютерні столи в м. Київ.

7370 грн.
9670 грн.
3500 грн.
7690 грн.
3970 грн.
4900 грн.

Комп'ютерні столи з доставкою по Києву і області

Фірмовий інтернет-магазин від фабрики "Юніор Меблі" пропонує комп'ютерні столи в Києві і інших містах, селах, селищах області. Ми виготовляємо меблі для школярів, студентів, офісних працівників - з різних матеріалів, з різним наповненням, в приглушених або яскравих тонах, з непомітною фурнітурою або такою, що виділяється.

Меблі в Києві за індивідуальними ескізами

Зручне робоче місце значно підвищує продуктивність людини. У нас є класичні та нові моделі письмових столів, парт, компактних бюро, комплектів для кабінетів. Ми продумали розміщення основної офісної техніки, зберегли вільний простір для роботи з паперами, зробили полички для книг і документації.

Серед наших меблів є:

  • компактні парти для ноутбука;
  • кутові зони різних розмірів;
  • робочі місця на двох осіб;
  • продумані кабінети з надбудовами і шафами;
  • парти дошкільнятам, молодшим школярам.

У нас можна купити комп'ютерний стіл в Києві, Київській області з каталогу. А можна внести зміни в будь-яку конструкцію або створити інший ескіз робочого простору. Ми застосовуємо МДФ, ДСП, скло, метал, дерево, їх комбінації - класичні основи для виробів різних стилів.

Наші дизайнери виїжджають до замовників. Вони пропонують зручні моделі, які будуть відповідати інтер'єру, готують ескіз, його 3-D візуалізацію. Кожен сантиметр робочого простору може бути красивий і практичний!

Комп'ютерні столи за низькими цінами з доставкою

Окреме місце для комп'ютера - аксіома, продиктована часом. Навіть шкільна програма передбачає раннє знайомство з інформатикою. Наші меблі дозволяють батькам правильно організувати дітям робочу зону, щоб дитині було зручно користуватися комп'ютером, виконувати домашні завдання.

В інтернет-каталозі представлені не тільки елітні зразки, але і моделі економ класу. Виконані з ламінованого ДСП, вони довговічні, красиво виглядають, зручно організують робочий простір. Такі меблі підходить для школярів, студентів, облаштування кабінетів інформатики, офісів.

Для повноти Вашого вибору ми включили в асортимент лінійки столів інших виробників, комфортні для роботи стільці.

Комп'ютерні столи в Києві, Київській області

Якісні меблі за низькими цінами можна купити тільки у виробників. Фабрика "Юніор Меблі" пропонує комп'ютерні столи, стільці власного виробництва з доставкою по Києву. При необхідності, ми зберемо столи, стільці, куплені у нас.

Ви знаходитесь за межами столиці? Ми доставимо ваші меблі в будь-яке місто і населений пункт Київської області. Вартість доставки розраховується індивідуально. Вона залежить від обсягу покупки, віддаленості Вашого міста.

Організуйте робочу зону зручно - розвивайтеся з комфортом!

Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України