вгору

Популярні комп'ютерні столи в м. Луганськ.

6290 грн.
4520 грн.
6110 грн.
2990 грн.
3900 грн.
Комп'ютерний стіл Юніор 1309
НОВИНКА
7900 грн.

Доставка меблів у Луганськ за низькою ціною

Луганськ розташовується в східній частині України і є адміністративним центром Луганської області. Чисельність населення міста становить близько 460 тисяч чоловік. За рівнем чисельності населення в Україні, місто Луганськ займає 11 позицію. Територія міських земель становить близько 29 тисяч гектар. Унікальне географічне розташування Луганська привертають увагу великої кількості українських та іноземних інвесторів.
 Історія виникнення і розвитку міста дуже багата. Спочатку XIII століття згубний нашестя Батия повністю спустошила ці землі і перетворили їх на дикі поля. Лише починаючи з середини XVI століття, на даній територія знову почали з'являтися поселення. Ближче до кінця XIX століття, місто Луганськ став перетворюватися на найбільший центр, що займається гірничо - заводською промисловістю.

 Однією з основних історичних пам'яток даного міста є паровозобудівного заводу, який в період 1934-1935 р. випустив 226 моделей потужного паровоза під назвою Фелікс Дзержинський. Ця модель локомотива здобула першу премію і золоту медаль на Всесвітній виставці, що проводиться в Парижі. З ім'ям міста Луганська пов'язані імена найталановитіших літературних поетів 30 - х років.

 Сучасний Луганськ прикрашає велика кількість скверів, парків, сучасних готелів та інших подібних місць. Як і історично раніше, місто Луганськ пов'язують з умілими майстрами. В даному місті випускаються вироби харчової та легкої промисловості, сучасні локомотиви, верстати, труби та багато іншого. Але купити комп'ютерний стіл не так-то вже й просто. На ринку представлені комп'ютерні столи невідомих виробників і молодих фабрик, що викликає недовіру у покупців.

 Фабрика меблів Юніор є відомим виробником і має висококваліфікований колектив і сучасне обладнання. Величезний досвід у розробці та серійному випуску сучасних комп'ютерних столів, дозволяє випускати моделі, що включають всі бажані замовником характеристики і якості виробу. Для зручності підбору бажаного комп'ютерного столу, ми відкрили сучасний інтернет магазин, в якому міститься вся необхідна інформація про нашій фабриці і є величезний каталог з представленими серійними моделями. Завдяки професіоналізму наших дизайнерів, в наявність нашого каталогу є моделі комп'ютерних столів на будь-який смак і колір.

Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України