вгору

Фірмовий магазин "Юніор меблі"

У м. Житомир відкрився наш фірмовий салон меблів. Там ви можете ознайомитися з виставковими зразками меблів нашого виробництва. Експозиція представлена дизайнерською кухнею, комплектом дитячих меблів, комп'ютерними столами серії Юніор. Відвідавши магазин, Ви отримаєте консультацію дизайнера, «помацати» зразки ДСП, МДФ, Вам продемонструють фурнітуру та зразки розсувних систем Браун для шаф купе.

Мебель Юниор Житомир

  • Тут ви побачите вживу наші фірмові комп'ютерні столи Юніор, зможете посидіти за ними, ознайомитися з можливими модифікаціями і варіантами декорів і звичайно, при бажанні, замовити меблі.
  • На виставці представлена ​​кухня з фірмовими комплектуючими фірми «Блюм» - лідера виробництва систем висування і підйомних механізмів. Ви зможете випробувати «на ходу» якість роботи фірмових «Тандембокси», «АВЕНТОС» і т.д.
  • У салоні ви можете ознайомитися з проектом Ваших меблів і попрацювати з дизайнером. Так само, там можна укласти договір на виготовлення і внести передоплату.
  • Досить часто ми виробляємо розпродаж виставкових зразків з магазину за привабливими цінами, це хороший шанс здійснити вигідне придбання.
  • Так само у нас можна придбати ортопедичні матраци різних виробників України та Білорусії.

Магазин меблів знаходитися за адресою:

м. Житомир,
вул. Домбровського 6.
Тел. 44-59-59, а також 063-410-20-20.

Режим роботи:

Пн-Пт:   з 10-00 до 18-00,
Сб:       з 10-00 до 15-00.
Нд:       ВИХІДНИЙ

Наявність «живого» магазину гарантує відповідальність перед нашими інтернет користувачами, які боятися здійснювати покупки у всесвітній павутині, а так само є гарантом нашої сумлінності та доброї репутації.

Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України