вгору

Меблі для дому та офісу

Меблевий інтернет магазин Unior.com.ua пропонує Вам широкий асортимент продукції фабрики "Юніор меблі". Основний напрямок діяльності виробництва - випуск фірмових комп'ютерних столів Юніор. Багаторічний досвід роботи, сучасні виробничі потужності, прямий контакт із споживачами без посередників дозволили нам створити досконалу колекцію комп'ютерних меблів, дитячих меблів, меблів для офісу. Крім інтернет-магазину до ваших послуг фірмові салони в м. Житомир, де ви можете ознайомитись із зразками нашої продукції. Якщо ви бажеєте зробити меблі на замовлення, то до ваших послуг кваліфіковані дизайнери, які допоможуть створити індивідуальний проект будь-яких меблів: кухні, шафи-купе, спальні і т. д.

Серійні комп'ютерні столи нашого виробництва відрізняються сучасним дизайном, продуманою ергономікою, широким вибором опцій і невисокою ціною. Оформивши заявку в інтернет магазині «Юніор меблі», ви можете отримати готові вироби в будь-якій точці України за допомогою кур'єрів, при цьому, комп'ютерні столи Юніор в більшість міст доставляються БЕЗКОШТОВНО. Щоб зробити замовлення достатньо зателефонувати нам або оформити заявку на сайті, ттакож, в разі необхідності, ви можете вносити конструктивні зміни в вподобану вами модель або змінювати її габаритні розміри. Термін виконання заявки близько 14 днів. Якщо ви захочете придбати комп'ютерні столи в Києві або Житомирі, то ми зможемо зробити професійний монтаж і збірку нашої продукції.

Для бізнесу ми пропонуємо колекцію оригінальної офісної меблі. Офісні шафи для паперів, одягу і канцелярії, офісні тумби, мобільні тумби, а також канцелярські та офісні столи найрізноманітнішого призначення. Так само можна створити індивідуальний проект і виготовити дизайнерські меблі для вашої компанії з урахуванням всіх особливостей, побажань і переваг. Дизайнери і менеджери нашої компанії будуть раді допомогти підібрати оптимальний комплект для офісу та банку, щоб зробити роботу ваших співробітників комфортною і залишити позитивні враження для ваших клієнтів. Для магазинів ми готові запропонувати ексклюзивні рішення торгового устаткування, торгові вітрини і стелажі, прилавки і ресепшн.

У доповненні до продукції нашої фабрики інтернет-магазин пропонує широкий вибір стільців та крісел для дому та офісу.

Фабрика «Юніор меблі» виготовляє дизайнерські меблі на замовлення для дому: кухні, шафи купе, спальні, дитячі меблі та вітальні за індивідуальними проектами. На сайті викладені фотографії наших робіт з описом та орієнтовною вартістю. Досвідчені дизайнери можуть виїхати до вас надом для консультації та проведення замірів, потім виготовляється проект дизайну Ваших меблів, в який Ви можете коректувати або навіть взяти активну участь в його розробці. При цьому ви не платите ані копійки до підписання договору на виготовлення.

При виготовленні меблів наше підприємство використовує найсучасніші технології, якісні матеріали кращих світових брендів. При цьому гарантують ексклюзивний дизайн та висока якість продукції. Інтернет магазин і фірмові салони кожен день готові надати Вам консультацію та допомогти оформити заявку.

Наша фірма регулярно проводить розпродажі виставкових екземплярів меблів за акційними цінами, інформацію про таких меблів можна дізнатися у наших консультантів або на сайті інтернет-магазину.

Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України