вгору

Комп'ютерні столи з доставкою по Україні. Комп'ютерна меблі.

7250 грн.
5450 грн.
3960 грн.
Комп'ютерний стіл Юніор 1137
НОВИНКА
8400 грн.
4900 грн.
8610 грн.

Комп'ютерні столи

Інтернет магазин «Юніор меблі» працює зі всіма регіонами України. Незалежно від того, чи є у нас в Вашому місті представництво, ми зможемо зробити доставку. Ми працюємо з компанією перевізником, яка налічує більше однієї тисячі відділень по всіх куточках нашої країни. Багатий досвід, велика мережа і кваліфікований персонал, дозволяють нам доставити Вашу покупку в перебігу декількох робочих днів. Доступна послуга післяплати.
Що таке накладений платіж? Якщо ви не хочете робити передоплату, по будь-яких причин, а волієте оплачувати покупку «пощупавши» товар, ми пропонуємо оплатити його при отриманні. Тобто кур'єри служби доставки візьмуть оплату і перешлють її нам, так званої цінною посилкою. Така послуга дуже зручна для клієнтів, адже вони не хвилюються, перерахувавши гроші в «невідомому напрямку», але вона не безкоштовна. Кур'єрська служба бере за це свою комісію в розмірі 13грн +2% (за умови доставки на склад кур'єрської служби).
Продукція фірми «Юніор меблі» ретельно упакована і захищена дерев'яною латами, що гарантує безпечну доставку. Вантаж застрахований, при непередбачених ситуаціях компанія компенсують вартість нанесеного збитку аж до повного повернення вартості товару. При отриманні меблів необхідно уважно оглянути упаковку на наявність механічних пошкоджень. Претензії приймаються тільки в момент передачі посилки.
В окремих випадках ми можемо відправити виріб прямо до під'їзду, що називається адресною доставкою. Умови такої послуги обговорюються окремо з нашими менеджерами.
Час доставки залежить від Регіону вашого проживання, в деяких випадках вантаж може бути доставлений вже на наступний день, але в середньому доставка займає 2-3 робочих дні. Про прибуття посилки Вам повідомлять за допомогою СМС повідомлення, на номер, який ви вкажете при оформленні заявки. У повідомленні буде знаходитися необхідна вам інформація: номер накладної, адреса складу, і сума до оплати (при наявності такої). Для того щоб отримати посилку Вам буде необхідно повідомити номер накладної та пред'явити документ, що підтверджує особу (паспорт, водійське посвідчення). Якщо вам незручно забирати самим посилку зі складу, ви можете до замовити адресну доставку і тоді вантаж привезуть до вас під під'їзд, і навіть зможуть підняти на поверх (обмовляється окремо).
При оформленні заявки на товар, вам необхідно буде вибрати найближчий до Вас склад, будьте уважні, деякі склади не приймають посилки важче 35 кг.

Доставка в наступні міста

Ви можете замовити / купити комп'ютерний стіл (прямі, кутові комп'ютерні столи) для дому, офісу з доставкою в наступні міста

Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України