Каталог
Ціна:
от
до
вгору
Показано 3 з 3
Показувати по  19
Показувати по  23
Показувати по  27
Показувати по  31
Показувати по  35
Показати всі
Сортувати по:
За замовчуванням
По збільшенню ціни
По зменшенню ціни
Ресепшн 002
Торгове обладнання
Торгове обладнання для магазину взуття

Торгівельне обладнання для будь-якого бізнесу

Фабрика "Юніор Меблі" з 2005 р. виробляє меблі для комерційних компаній. Дизайнери враховують потреби бізнесу клієнта і тенденції меблевої моди.

Торгівельне обладнання, стійки ресепшн нашого виробництва розраховані на магазини, бутики, торгові острівці, салони продажів, підходять для готельного бізнесу, медичних, офісних холів.

Устаткування для магазина від «Юніор Меблі"

Ми робимо ефектними як великі торгівельні точки, так і невеликі бутики - салони одягу, супермаркети, аптеки, відділи продажів. Торгівельне обладнання ми виготовляємо з:

При створенні дизайну ми передбачаємо підсвічування продукції, способи її демонстрації (рівень полиць, розмір торгових стелажів, геометрію прилавків), враховуємо габарити приміщення. Ми орієнтуємося на функціональність обладнання і те, як воно вписується в інтер'єр.

Матеріали добре поєднуються один з одним. Наприклад, прилавки з ДСП ми виготовляємо на алюмінієвих або скляних каркасах. Популярні вітрини із заскленим верхом. На вибір впливають побажання, фінансові можливості клієнта, вид продукції, яку потрібно демонструвати.

Устаткування для торгових компаній проводиться з якісних зносостійких матеріалів. Наші меблі міцні і витримують інтенсивне використання.

Стійки ресепшн власного виробництва

Купити стійку адміністратора можна на ринку готових меблів, а можна зробити її за індивідуальним дизайном. При роботі над замовленням ми враховуємо:

Якщо при спілкуванні з відвідувачем вам важливо, щоб він сидів, ми зробимо зручні місця, які складають комплекс зі стійкою ресепшн.

Якщо у адміністратора велика кількість документів, ми пропонуємо кілька способів організації їх зберігання - стелажі, полиці на внутрішній стороні стійки або корпусні меблі. Робоче місце буде зручним і впишеться в образ приміщення.

Чому краще замовити стелажі і стійки у нас?

Торгівельне обладнання в "Юніор Меблі" - ваш внесок у процвітання бізнесу. Ми пропонуємо:

Прилавки, вітрини, стелажі і стійки представлять ваші товари покупцям так, що покупцям обов'язково захочеться їх придбати. Ми керуємо простором і освітленням магазину так, щоб воно йшло на користь справі!

Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України