Каталог
Навантаження на одне спальне місце:
Ціна:
от
до
вгору
Показано 6 з 6
Показувати по  19
Показувати по  23
Показувати по  27
Показувати по  31
Показувати по  35
Показати всі
Сортувати по:
За замовчуванням
По збільшенню ціни
По зменшенню ціни
3800 грн.
2690 грн.
3290 грн.
4275 грн.
5315 грн.
5709 грн.

Ортопедичні матраци Vegas

Ортопедичні матраци Vegas виготовлені з якісної сировини і комплектуючих. Це створює хороші умови для анатомічно зручного положення уві сні і здорового відпочинку.

В інтернет-магазині "Юніор Меблі" є популярні моделі дорослих і дитячих матраців Вегас за низькими цінами.

Наш ассортимент бренду Вегас

У нашому каталозі - пружинні, безпружинні представники білоруського бренду з різним наповненням, рівнем жорсткості, допустимим навантаженням:

При виборі матраців важливу роль відіграють наповнювачі. У модельному ряді Vegas є:

Пружинні моделі мають незалежні блоки (Pocket Spring, TFK). Кожна пружина знаходиться в окремій пакет-кишеньці, що забезпечує її незалежну роботу від інших. Така система має високу точкову еластичність, точно реагує на тиск тіла, повторює його вигини. Моделі з незалежними блоками затребувані, тому що поєднують сучасні стандарти і звичну класику.

Матраци Вегас в нашому магазині - двосторонні, з ефектом "зима-літо". Сторони відрізняються наповненням, ступенем жорсткості, чим створюють комфорт в холодну і в спекотну пору. На літній ви будете відчувати прохолоду, а на зимовій - тепло.

Ортопедичні матраци Вегас - якість на рівні!

Білоруські матраци виготовляють відповідно до європейських стандартів якості. Наповнювачі та комплектуючі надходять на завод з Бельгії, Німеччини, Великобританії, Нідерландів.

Продукція компанії Vegas визнана на світовому ринку за рахунок якості та безпеки сировини, що використовується при виробництві. Білоруська компанія має європейські сертифікати якості - вони підтверджують функціональність матраців, гігієнічність матеріалів, їх безпеку для навколишнього середовища.

Кожна модель включає 7 стандартних розмірів, які дозволяють забезпечити комфортне спальне місце на ліжку будь-яких габаритів - дитячих і дорослих.

Купити матраци Вегас в Україні

У нашому магазині можна замовити матраци білоруського бренду і зробити це - зручно:

Компанія "Юніор Меблі" бажає вам комфортного відпочинку! Вибирайте зручний матрац Вегас і здоровий сон!

Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України

TIME:0.486
QUERIES: 195