Каталог
Тип матраса
  Пружинний блок
   Жорсткість матраца
    Навантаження на одне спальне місце
     Розміри
      вгору
      Немає жодної позиції в категорії
      Повернутися назад

      Ортопедичні матраци Vegas

      Ортопедичні матраци Vegas виготовлені з якісної сировини і комплектуючих. Це створює хороші умови для анатомічно зручного положення уві сні і здорового відпочинку.

      В інтернет-магазині "Юніор Меблі" є популярні моделі дорослих і дитячих матраців Вегас за низькими цінами.

      Наш ассортимент бренду Вегас

      У нашому каталозі - пружинні, безпружинні представники білоруського бренду з різним наповненням, рівнем жорсткості, допустимим навантаженням:

      При виборі матраців важливу роль відіграють наповнювачі. У модельному ряді Vegas є:

      Пружинні моделі мають незалежні блоки (Pocket Spring, TFK). Кожна пружина знаходиться в окремій пакет-кишеньці, що забезпечує її незалежну роботу від інших. Така система має високу точкову еластичність, точно реагує на тиск тіла, повторює його вигини. Моделі з незалежними блоками затребувані, тому що поєднують сучасні стандарти і звичну класику.

      Матраци Вегас в нашому магазині - двосторонні, з ефектом "зима-літо". Сторони відрізняються наповненням, ступенем жорсткості, чим створюють комфорт в холодну і в спекотну пору. На літній ви будете відчувати прохолоду, а на зимовій - тепло.

      Ортопедичні матраци Вегас - якість на рівні!

      Білоруські матраци виготовляють відповідно до європейських стандартів якості. Наповнювачі та комплектуючі надходять на завод з Бельгії, Німеччини, Великобританії, Нідерландів.

      Продукція компанії Vegas визнана на світовому ринку за рахунок якості та безпеки сировини, що використовується при виробництві. Білоруська компанія має європейські сертифікати якості - вони підтверджують функціональність матраців, гігієнічність матеріалів, їх безпеку для навколишнього середовища.

      Кожна модель включає 7 стандартних розмірів, які дозволяють забезпечити комфортне спальне місце на ліжку будь-яких габаритів - дитячих і дорослих.

      Купити матраци Вегас в Україні

      У нашому магазині можна замовити матраци білоруського бренду і зробити це - зручно:

      Компанія "Юніор Меблі" бажає вам комфортного відпочинку! Вибирайте зручний матрац Вегас і здоровий сон!

      Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України