Каталог
Стиль
  Склад комплекту
   Ширина:
   от
   до
   Глибина:
   от
   до
   Висота:
   от
   до
   Ціна:
   от
   до
   вгору
   Показано 2 з 2
   Показувати по  19
   Показувати по  23
   Показувати по  27
   Показувати по  31
   Показувати по  35
   Показати всі
   Сортувати по:
   За замовчуванням
   По збільшенню ціни
   По зменшенню ціни
   Розміри: (40x37x0) (ШxГxВ)
   1580 грн.
   Розміри: (4000x3000x2600) (ШxГxВ)
   НОВИНКА
   23000 грн.

   Час стрімко рухається вперед. Ось і Ви, здається, ще вчора купували своєму малюкові іграшки і водили його в дитячий садок, а сьогодні він вже ходить до школи. У зв'язку з цим особливо актуальним стає питання про покупку дитячих меблів для школяра.

   Під час вибору слід враховувати, що меблі для школяра, Київ, як одне з найбільших міст України, може надати широкий асортиментний ряд в спеціалізованих меблевих магазинах різної цінової категорії. Серед усього цього різноманіття не мудро розгубитися і потрапити в халепу. Однак не без гордості зазначимо, що, відвідавши наш інтернет-магазин продукції фабрики «Юніор меблі», Ви не тільки спростите вибір меблів для Вашої дитини, але і заощадите свої гроші. Адже у нас зібрані кращі моделі за найбільш доступними цінами. Значно допоможе при покупці меблів для школяра фото даних моделей, викладені в хорошій якості на нашому сайті. Ці фото зроблені під різними кутами зору, що дозволяє потенційному покупцеві краще розглянути вподобану меблі.

   Батькам обов'язково слід знати, що куплена меблі для кімнати школяра значною мірою вплине як на емоційний та психологічний стан дитини, так і на його фізичний розвиток. Правильно підібраний стіл і стілець сформують красиву поставу, а дизайн меблів (у тому випадку звичайно якщо він гармонує із загальним оформленням кімнати) допоможе краще концентруватися на заняттях і засвоювати корисну інформацію. Для цієї мети дитячі психологи радять в дизайні інтер'єру навіть візуально відокремлювати робочу зону дитини за допомогою пастельних відтінків.

   Які ж складові елементи включає в себе меблі для школярів? У першу чергу це комп'ютерні столи, стільці, найрізноманітніші шафи і полички.

   Розглянемо кожен з компонентів окремо.

   Отже, якщо ми говоримо про письмовому столі, то, перш за все, потрібно відзначити: він повинен бути великих розмірів. Адже щоб розмістити книжки, зошити і інше шкільне приладдя дитині потрібно багато місця. Відомо, що найбільш відповідні розміри стільниці для дитячого письмового стола - від 80 * 160 см і більше. Іншим важливим моментом є те, наскільки Вашій дитині буде зручно сидіти за столом. Ноги не повинні звисати над підлогою, але в той же час і не впиратися в стільницю. З урахуванням того, що в цьому віці дитина активно росте, Вам краще підбирати спеціальні трансформовані моделі. Звичайно, вони дорожче в ціні, але і покупка нового столу обійдеться недешево, а точніше в більш велику суму.

   Що стосується моделей столів, то останнім часом особливою популярністю користуються Г-подібні столи. На більш короткому кінці ця модель дозволяє помістити комп'ютер з усіма його комплектуючими, а довгий кінець вже використовувати в традиційному призначення.

   Незамінним елементом меблів для школяра є стілець. Найбільш актуальні тут моделі з так званої «рухомий конструкцією», роздільної регулювати висоту і положення сидячого щодо столу. Для зручності такі стільці, як правило, оббиті м'якою матерією, яка в той же час пропускає вологу. Адже дитина не повинна потіти або відчувати якийсь інший дискомфорт, в той час як йому потрібно зосередитися на заняттях.

   Меблі в дитячу для школяра включає так само, як і згадувалося вище, шафи і полички. Ні в якому разі полки тут не повинні бути короткими, а шафи вузькими. Адже з часом «багаж знань» дитини у вигляді всіляких підручників і зошитів буде наростати і, бажано, щоб це все було куди розмістити. Те ж саме стосується і речей. Так що вже краще невелика недозаповнений полиць і шаф на перших порах, ніж необхідність потім в покупці нової більшою меблів.

   Хотілося б так само відзначити, що меблі для школяра купити можливо з персональною доставкою в будь-яке місто України. Наш інтернет-магазин «Юніор меблі» дає клієнтові, при покупці на певну суму, можливість безкоштовної доставки товару. Так само є можливість краще розглянути меблі для школярів, фото яких виставлені на нашому інтернет-ресурсі. Особливу увагу батьків хочеться звернути на наші моделі, виконані з натуральних, екологічно чистих матеріалів, а також на моделі, в конструкції яких використовуються металеві каркаси. Такі меблі дуже міцна і прослужить довго. При покупці дитячих меблів слід також уникати гострих кутів, а віддати перевагу меблям з округлими формами. Адже діти шкільного віку особливо активні і таким чином їх краще зайвий раз убезпечити від можливих травм.

   Так що нехай шкільні роки Вашої дитини будуть успішними і легкими, у свою чергу ми раді всіляко цьому сприяти.

   Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України