Каталог
Ціна:
от
до
вгору
Показано 15 з 15
Показувати по  19
Показувати по  23
Показувати по  27
Показувати по  31
Показувати по  35
Показати всі
Сортувати по:
За замовчуванням
По збільшенню ціни
По зменшенню ціни
1430 грн.
2550 грн.
2550 грн.
2550 грн.
2550 грн.
2550 грн.
2500 грн.
2820 грн.
1930 грн.
1930 грн.
1930 грн.
1930 грн.
1930 грн.
1720 грн.
Розміри: (400x370x790) (ШxГxВ)
1400 грн.

Дитячий стільчик або крісло стане чудовим подарунком до дня народження або першого вересня для Вашого малюка або школяра підлітка. Такі меблі специфічна і розробляється з урахуванням фізіологічних особливостей малюків, у них особливі форма спинки і сидіння, адже правильна постава - запорука здоров'я дитини і його правильного розвитку. При виборі стільця, запам'ятайте, що звичайне офісне крісло не підходить для дитини тому в ньому сильно велике сидіння і невідповідна форма спинки, також протипоказані підлокітники. У дорогих дитячих стільцях застосовуються складні механізми регулювань, що дозволяють дуже точно налаштувати необхідні кут нахилу і висоту спинки і сидіння. Деякі моделі дозволяють блокувати обертання сидіння і коліс, що б зафіксувати стільчик в потрібному положенні.
Велика увага приділяється оббивних матеріалів, адже потрібно враховувати особливі умови експлуатації меблів. Часто можуть розлитися фарби або канцелярський клей, все це повинно легко відмиватися, при цьому тканини повинні бути максимально натуральними і приємними на дотик. Забарвлення таких оббивок рясніють фарбами і казковими персонажами, щоб сподобатися вашим малюкам. Для дівчаток можна знайти стільчики з принцесами та кониками, а для хлопця - з емблемою улюбленої футбольної команди. Шкірозамінники зустрічаються рідше, але вони виділяються красивими відтінками і зручністю в експлуатації.
Дизайн дитячих крісел відрізняється від звичайних офісних стільчиків. Тут ми можемо побачити крісло у формі мавпочки або собачки, а можна зустріти справжній трон для принцеси. Якщо з формою сидіння особливо не поекспериментуєш, то зі спинкою дизайнери втілюють свої найсміливіші фантазії. Різноманітної може бути і хрестовина як за формою так і за матеріалами. При виборі дизайну стільчика робіть поправку на вік і стать Вашої дитини, а краще, щоб ваш малюк зробив вибір сам.
У нашому магазині можна придбати дитячий стільчик разом з комп'ютерним, або письмовим столом, при цьому можуть бути спеціальні знижки або акції. Інтернет-магазин "Юніор меблі" пропонує крісла виробників України (харківська фабрика "Новий стиль" і AMF Дніпропетровськ) і виробництва КНР ("Mealux"). Якщо крісла немає в наявності на складі або ви хочете замовити виготовлення ексклюзивного виробу, можна зробити заявку і на протязі 3-4 тижнів його виготовлять для вас, але при цьому необхідно внести 100% передоплату. Це можливо тільки в случи Українського походження виробу. Детальніше умови поставки можна дізнатися у відповідному розділі нашого сайту або за вказаними телефонами.

Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України