Каталог
вгору

"Юніор меблі" - для квартири та будинку

Обстановка квартири - значний внесок у власний комфорт, стиль життя і зручність всіх членів сім'ї.

Домашні меблі, виготовлені нашою фабрикою, втілюють мрії кожного про індивідуальність і функціональність предметів інтер'єру. У своїх роботах ми демонструємо безмежні можливості сучасного меблевого виробництва, дизайнерського мистецтва і доступної якості.

Меблевий інтер'єр в будь-якому стилі

Різноманітність матеріалів, фактур і фарб дозволяє нам створювати меблі для дому в будь-якому стилі. У вашому розпорядженні - вже розроблені моделі або ексклюзивні ідеї для вашого інтер'єру в будь-якому стильовому різноманітті і кольоровій гамі.

Цінителі фундаментальної класики знайдуть у наших каталогах місткі шафи, комоди, стінки, кухні. Для тих, хто любить мінімалізм та відчуття легкості, ми пропонуємо відкриті конфігурації різних форм, а прихильники лаконізму знайдуть у нас безліч елегантних рішень і непомітних плавних ліній.

У нас є яскраві пропозиції для маленьких дівчаток і молодих жінок, для хлопчиків-школярів і підлітків, для вимогливих господинь і господарів. Для натхнення біля плити, для зустрічі гостей, сімейних вечорів і комфортного відпочинку. Будь-яка ваша ідея почне жити по-справжньому за допомогою професійного підходу нашої команди!

Квартирні меблі - спосіб керувати простором

В умовах малогабаритних квартир питання організації простору часто стає найбільш гострим. Функціональні шафи і стінки нашої фабрики справляється з цим завданням по-особливому - ми знаємо, як організувати зберігання речей раціонально, зручно і красиво.

Ми розробляємо свої моделі, дотримуючись тенденцій меблевої моди і сучасного стилю життя. Поєднуємо візуально легкі конструкції з хорошою наповнюваністю, управляємо формами і відтінками, користуємося можливостями надійних і практичних меблевих механізмів.

Меблі в будинок - практичність і безпеку

Виготовляючи корпусні меблі в квартиру і будинок, ми дотримуємося декількох обов'язкових принципів: краса, практичність, безпека.

Продумуючи дизайн і створюючи продукцію, ми обов'язково піклуємося про те, щоб використання наших моделей не завдавало шкоди своїм власникам. Ми досягаємо безпеки за рахунок:

  1. екологічно чистих матеріалів;
  2. лаків і фарб на водній основі;
  3. згладжування гострих кутів (особливо на дитячих гарнітурах);
  4. застосування якісної фурнітури;
  5. дотримання технологій виробництва та збирання.

У нас можна купити меблі для дому та бути впевненим в її надійності.

Меблі для квартири - з гарантією для спокою

Наш інтернет-магазин надає гарантію на всі представлені позиції. Гарантійний термін експлуатації розраховується відповідно до законодавства України і становить 1,5 - 2 роки, в залежності від типу меблів.

Протягом цього терміну, за умови належних умов експлуатації продукції, наші представники виправлять виявлені заводські дефекти.

Однак, практика показує, що нашим клієнтам практично не доводиться звертатися до нас з питань усунення несправностей, тому що якість стінок, шаф і кухонь - предмет особливої ​​гордості нашої компанії.

Наші переваги

Наші фабрика і інтернет-магазин - це гарантовано приємні і корисні придбання для будинку. Наша компанія - це:

Замовляйте меблі для дому від компанії "Юніор меблі"! Це - хороший вибір для комфорту і стилю!

Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України