Каталог
Тип
  вгору

  Фабричні офісні меблі в Україні

  Офісна робота вимагає зосередженості і організованості. Від зручності його обстановки, залежить настрій, продуктивність кожного співробітника.

  Наша фабрика пропонує практичні гарні меблі в офіс за низькими цінами. У модельний ряд увійшли канцелярські столи, кутові комп'ютерні столи, шафи, тумби і стелажі.

  Меблі в офіс з дизайнерським підходом

  У нашому каталозі є готові комплекти для компактних і просторих приміщень. Підбираючи обстановку для компанії, ви можете вибирати серед наявного асортименту. Якщо сподобався стіл або шафа, які не підходять під площу кабінету, ми виготовимо її інших розмірів.

  У штаті компанії працюють дизайнери, які створюють меблі для офісу під замовлення. Ви виберете колір, конструкцію, габарити, підлаштуєте під себе висоту полиць, глибину, ширину ящиків. Ми облаштуємо маленький і великий офіс, підберемо меблі для керівника, для персоналу, раціонально використовуючи кожен квадратний сантиметр.

  Перед виконанням індивідуальних замовлень, дизайнери пропонують клієнтам 3-D візуалізацію макета. На цьому етапі можна вносити коригування, змінюючи конструкцію, розміри, відтінки, наповнюваність шаф, столів, тумб. Робота дизайнерів для наших замовників - безкоштовна.

  Виставковий салон офісних меблів

  Офіс - обличчя компанії. Його відтінки важливі для вигляду підприємства. Зображення кольору на моніторі, екрані смартфона, планшета не збігається з реальністю. Не завжди фотографія передає особливості фактури поверхні.

  У нашої фабрики є фірмовий салон, в якому представлені зразки продукції, працюють дизайнери, консультанти. Там наші клієнти чіпають, перевіряють, вивчають зразки фурнітури, матеріалів - ніяких котів в мішку!

  У салоні можна розробити, подивитися і внести зміни в проект комплекту, проконсультуватися з дизайнерами і запросити замірника. Ви можете купити і забрати готові шафи, комп'ютерні столи та тумби за один день, якщо серед представлених товарів знайдете потрібний.

  Купити офісні меблі в Україні

  Ми доставляємо замовлення в будь-яку точку України на цікавих умовах. А для жителів Києва, Житомира у нас кілька безкоштовних послуг:

  Меблі в офіс - у нас!

  Зробити компанію успішною, а її вигляд - солідним допоможуть красиві фабричні меблі. Наша продукція:

  При виробництві використовуються екологічно чисті матеріали, якісна фурнітура - меблі довго не втратять своє обличчя! Ваші співробітники будуть із задоволенням приходити на роботу, показувати результати, а клієнти оцінять приємний вигляд вашої компанії.

  Зробити офіс зручним і красивим з нашими меблями - корисно для компанії, вигідно - для керівника!

  Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України