Каталог
Стиль
  Склад комплекту
   Ширина:
   от
   до
   Глибина:
   от
   до
   Висота:
   от
   до
   Ціна:
   от
   до
   вгору
   Показано 19 з 41
   Показувати по  19
   Показувати по  23
   Показувати по  27
   Показувати по  31
   Показувати по  35
   Показати всі
   Сортувати по:
   За замовчуванням
   По збільшенню ціни
   По зменшенню ціни
   Розміри: (40x37x0) (ШxГxВ)
   1580 грн.
   Розміри: (4000x3000x2600) (ШxГxВ)
   НОВИНКА
   23000 грн.
   8200 грн.
   Розміри: (4000x3000x2600) (ШxГxВ)
   17500 грн.
   18500 грн.
   12000 грн.
   10900 грн.
   НОВИНКА
   21500 грн.
   7800 грн.
   5900 грн.
   10700 грн.
   13500 грн.
   12000 грн.
   2950 грн.
   6900 грн.
   5900 грн.
   10900 грн.
   6700 грн.
   Наступна сторінка

   Якісні меблі в дитячу

   Меблі для дитини вимагають делікатного вибору. Щоб малюк або підліток відчував себе комфортно в своїй кімнаті, вона повинна бути обставлена ​​відповідно до її віку, способу життя, смаку.

   Виробнича компанія "Юніор" виготовляє дитячі меблі за індивідуальними ескізами. Ми враховуємо розміри приміщення, побажання і фінансові можливості клієнтів.

   Безпечні дитячі меблі

   Займаючись дитячою кімнатою, батьки прагнуть поєднати в ній практичність, стиль, безпеку. Енергійні непосиди можуть нажити синяк на рівному місці - що вже казати про кімнату з шафами і стінками?

   Ми продумали питання безпеки ваших дітей. Модульні дитячі від "Юніор":

   Інтер'єр - за віком

   Дитячі меблі купити можна на багато років вперед. Але розраховувати, що вона буде зручна в будь-який час, безглуздо. Обстановка повинна рости разом з її господарями.

   Комфорт, здоров'я дітей часто залежать від інтер'єру будинку. В ідеалі, все повинно відповідати зросту, віку. Не можна, наприклад, садити дошкільника за дорослий письмовий стіл - це негативно позначиться на поставі дитини і його працездатності.

   Привчати до порядку дітей необхідно з ранніх років. Ящики, полиці і штанги, розміщені в доступній зоні, дадуть малюкові відчути себе самостійним. Прибирати речі в шафу, ховати цінні іграшки і "скарби" стане набагато цікавіше, якщо обстановка буде продуманою.

   Меблі для дитячої кімнати від нашої компанії розробляються з урахуванням вікових потреб хлопчиків та дівчаток. Ідеї ​​наших дизайнерів створять необхідну атмосферу на кожному життєвому етапі:

   Підбір меблів в дитячу

   Психологи рекомендують вибирати меблі дитині з урахуванням віку господаря, площі кімнати і кількості проживаючих в ній. У дитячій повинно бути досить просторо, щоб вистачало місця для активних ігор і не було відчуття здавленості. Світлі відтінки допоможуть розширити простір візуально, а раціональний дизайн - реально.

   У невелику кімнату зручно ставити двоярусні конструкції (два ліжка або робочий куточок зі спальним місцем на верхньому ярусі). Максимально ефективно використовувати кожен сантиметр компактної дитячої можна за допомогою викатних ящиків, додаткових відкритих поличок і продуманим наповненням шаф.

   Дизайнери нашої компанії розроблять кілька варіантів. Вам залишиться тільки вибрати те, що сподобається вашій дитині. Або надати йому цю можливість.

   Переваги дитячих меблів "Юніор"

   Ми виробляємо, доставляємо, збираємо свою продукцію. Ніяких додаткових клопотів для клієнтів. Створіть затишок в маленькому світі своєї дитини - нехай вдома йому буде світло і комфортно!

   Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України