Каталог
Тип матраса
Пружинний блок
  Жорсткість матраца
  Навантаження на одне спальне місце
  Розміри
   Висота:
   от
   до
   Ціна:
   от
   до
   вгору
   Показано 19 з 39
   Показувати по  19
   Показувати по  23
   Показувати по  27
   Показувати по  31
   Показувати по  35
   Показати всі
   Сортувати по:
   За замовчуванням
   По збільшенню ціни
   По зменшенню ціни
   634 грн.
   1642 грн.
   1240 грн.
   697 грн.
   1071 грн.
   1150 грн.
   1460 грн.
   2813 грн.
   1630 грн.
   1091 грн.
   1690 грн.
   1314 грн.
   581 грн.
   1609 грн.
   610 грн.
   2664 грн.
   369 грн.
   Наступна сторінка

   Ортопедичні матраци в Україні

   М'язи і хребет відчувають велике навантаження протягом дня. Для них стрес - багатогодинне сидіння в офісному кріслі і зміна робочого на заводі. Для повноцінного відновлення сил потрібне зручне ліжко і ортопедичний матрац.

   Фабрика "Юніор Меблі" підготувала для клієнтів вражаючий вибір моделей. У нашому каталозі - вітчизняні, європейські бренди.

   Ортопедичні матраци - кожному!

   У нашому магазині є пружинні, безпружинні, односторонні, двосторонні моделі з різними наповнювачами і будь-яких розмірів. Вам доведеться зробити нелегкий вибір!

   Пружинний матрац з незалежним блоком пружин точково розподіляє навантаження, надає масажну дію і підлаштовується під пропорції людини. Це - комфортний варіант з ортопедичним ефектом.

   Залежний блок (скріплені рядами пружини) - класичний підхід до організації сну. Це - універсальна модель, яка підходить більшості.

   Безпружинний матрац складається з поперечних зон жорсткості, які забезпечують правильний розподіл ваги сплячого. Наповнювачем служать штучні або натуральні матеріали - латекс, пінополіуретан, кокос, сизаль.

   Латекс - вдалий вибір для страждаючих від алергії. Він пружний, підтримує тіло в анатомічно зручному положенні.

   Пінополіуретан добре пропускає повітря завдяки своїй пористій структурі.

   В'язкоеластична піна - компонент, завдяки якому матрац отримує ефект пам'яті. Він запам'ятовує форму тіла, підлаштовується під габарити сплячого і забезпечує хороший кровообіг.

   Меморіформ - сучасний конкурент в'язкої піни, який забезпечує анатомічну позу під час сну за рахунок своєї структури. Невеликі осередки, що нагадують пружину, стискаються при навантаженнях і дарують комфортний сон.

   Кокосове волокно відомо бактерицидними властивостями. Наповнювач популярний завдяки міцності, жорсткості, довговічності.

   Сизаль має виражений антистатичний ефект, добре поглинає вологу. Модель з таким наповнювачем - відмінний варіант для серйозних навантажень і людей, які страждають від рясного потовиділення.

   Двосторонні матраци мають різні рівні жорсткості або верхній шар. Серед двосторонніх моделей широко поширені "зима-літо". Зимова сторона м'якша, на ній тепліше спати, а літня - забезпечить легку прохолоду за рахунок більш пружної поверхні.

   Який матрац вибрати?

   Ортопедичний матрац підбирається з урахуванням ваги, зросту та віку людини:

   Ортопедичні матраци у нас

   Купити матрац в "Юніор Меблі" зручно і вигідно кожному жителю України.

   На наших матрацах зручно влаштується і струнка жінка, і габаритна сімейна пара. Працюйте з користю для справи, відпочивайте з користю для тіла!

   Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України