вгору

Популярні комп'ютерні столи в м. Чернівці.

6110 грн.
9530 грн.
6610 грн.
2900 грн.
7480 грн.

Доставка меблів у Чернівці за низькою ціною

Місто Чернівці розташовується на південно-західній частині України і є адміністративним центром Чернівецької області. Територія міста розташована на правому березі річки Прут. Місто вважається головним історичним центром Буковини і одним з основних культурних центрів Західної України. Чисельність населення складає близько 250 тисяч чоловік. Загальна територія становить 153 кілометри квадратних.
Місто Чернівці розташовується в Передкарпатті, на перетині кордонів Карпат і Східно-Європейської рівнини. У 40 кілометрах від міста проходить румунський кордон.
У сучасних Чернівцях високо розвинена оптова й роздрібна торгівля, будівництво і промисловість. У промисловий сектор економіки Чернівців входить 10 основних галузей, які представлено 70 великими підприємствами. Загальна чисельність зайнятих в даних підприємствах становить більше 20 тисяч чоловік, а це 13% працездатного міського населення. Основними галузями промисловості є легка, харчова, машинобудування та деревообробка.
Протягом багатьох століть Чернівці сформувалися як місто, що має унікальну різностильову архітектуру. Місто наповнене старовинними звивистими вуличками і крутими поворотами. Основною архітектурною пам'яткою Чернівців є ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Далмації та Буковини, який у 2011 році був включений до складу об'єктів всесвітньої культурної спадщини UNESCO. З 2012 року Чернівці визнані найкомфортнішим містом країни.
Інтернет магазин фабрики Юніор пропонує для жителів Чернівців придбати комп'ютерні столи високої якості і сучасного дизайну. Відвідавши сторінки нашого інтернет магазину, Ви зможете ознайомитися з величезною різноманітністю серійних моделей, які виготовлені із застосуванням найсучасніших технологій і методик. Серед асортименту Ви зустрінете як прості й недорогі моделі столів, так і розкішні і багатофункціональні комп'ютерні столи. Ціни на наші вироби відносно недорогі і доступні для всіх. Ми приділяємо багато уваги показникам якості виробів, тому у виробничому процесі використовуємо тільки високоякісні матеріали. Замовивши комп'ютерний стіл в нашому інтернет магазині, Ви отримаєте якісний виріб, яке ідеально доповнить ваш інтер'єр і створить на Вашому робочому місці комфортні умови.

Ми доставимо ваші меблі в будь-яку точку України